Gebze Vidanjör

Gebze kentleşme açısından ülkemizdeki bir çok büyük şehir gibi toplumsal anlamda yoğunluk yaşandığından ve çok hızlı bir şekilde büyümesinden dolayı kentleşme düzeni oldukça bozuktur bu bozuk kentleşme düzeninde toplumların en büyük sorunlarından birtaneside kanal ve kanalizasyon alanında yaşanan sıkıntılardır ne kadar da denizlerle çevrili bir bölgede yer alsada kanalizasyon tıkanmaları oldukça fazla yaşanmaktadır.

Gebze gibi yerleşim alanlarında vidanjör araçlarına çok fazla iş düşmektedir, Gebze belediyesiyle ortak çalışmalarımızla beraber vidanjör alanında Gebze halkına en iyi hizmeti sunmakta olan firmamız kanalizasyon tıkanıkları olsun, foseptik sorunları olsun ve fabrikaların yoğun olduğu bu bölgede fabrika atıklarının temizlenmesi anlamında Arda Vidanjör araç filosuyla en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Gebze’nin bir diğer problemide evsel atıklardır bu atıkların gerekli atık bölgelerine gönderilmesi için vidanjör araçlarına ihtiyaç vardır, özellikle bayramoğlu bölgesinde en çok evsel atık görülmektedir size bir telefon kadar yakın olan Arda vidanjör ile tüm Gebze ve çevresinde atık temizliği, foseptik temizliği ve kanalizasyon temizliği için telefonlarınızı beklemektedir

Sağlığınız için vidanjör ihmal etmeyin!

Sağlığınız için önemli olan bir durumda kesinlikle kanalizasyon, foseptik temizliği ve atıklardır, insan hayatında bu alanlarda temizliğe önem vermiyorsa emin olun bir çok ölümcül hastalıklarla karşılaşabilirsiniz, bu hastalıkları kazanmak yerine sağlıklı bir yaşam sürdürmek için kesinlikle vidanjör hizmeti veren her hangi bir firmaya başvuru yapınız. Çünkü kendi işinizi bu alanda görmeniz bir derece mümkündür yinede kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

İşi profesyonellere bırakmalısınız, özellikle evsel atık ve kimyasal atıklar da kendi cabalarınızla yapacağınız işlemde eksiklikler olabilir ve bundan kaynaklı da sağlıksız ortamlar meydana gelebilir ve sonuç olarak hastalık kapma riskiniz yükselir.

Vidanjör alanında hizmet verdiğimiz kanalizasyon temizliği, foseptik temizliği, evsel ve kimyasal atık temizliği alanlarında personelimiz titizlikle çalışmaktadır, öncelikle eksperlerimiz tarafından nasıl bir çalışma yapılması gerektiğine dair bir plan hazırlanır sonrasında bu plan doğrultusunda hizmet aşamasına geçeriz, vidanjör araçlarımız son teknoloji ile donatılmıştır hizmetin sonunda %100 temizlik sağlandığına dair rapor çıkarılır ve firmamız tarafından onaylandıktan sonra rapor size teslim edilir.

Önemli: Aldığınız raporu kesinlikle kaybetmeyiniz, her hangi bir aksilikte veya temizlik alanında yaşanan bir problem sonucunda bizimle irtibata geçerek hizmet almaya devam edebilirsiniz, verdiğimiz raporda yer alacak resim dökümanlarıyla beraber bizden kaynaklı bir problem söz konusu ise ücret talep etmeden temizlik hizmeti sağlayabiliriz.

Vidanjör Ne İçin Lazım Olur?

Vidanjör öncelikle bir araç olduğunu söyleyelim bilmeyenler için, vidanjör araçlarıyla kanalizasyonların temizleneme işlemleri yapılabilir, kanalizasyon açıldıktan sonra kanalizasyon içinde oluşan suyun çekimini yine vidanjör araçları yapmaktadır.

Vidanjör araçları ayrıca arkalarında bulunan depolar sayesinde kimsayal atıklarıda depolayıp gerekli yerlere götürmeye yararlar, fabrikadan veya kimyevi işlerle uğraşan iş yerlerinden çıkan kimyasal atıkları da yine vidanjör araçları yardımı ile nakliyesi yapılmaktadır.

Vidanjör araçları genellikle kanal, kanalizasyon temizliğinde ve foseptik kuyularında çok kullanılmaktadır, foseptikte oluşan tıkanıkları küçük boyutta ise şayet kendiniz temizleyebilir ve tıkanıklığı giderebilirsiniz ama tıkanıklık büyük boyutlarda ise bir vidanjör aracına ihtiyacınız var demektir.

Foseptik kuyularının tıkanma nedenlerinin başında foseptiğe kaçırılan plastik maddelerdir, plastik maddeler genellikle suda özellikle lağım suyunda erimeyeceği için bir süre sonra bu plastiklerden dolayı tıkanıklıklar meydana gelmektedir, açılabilmesi içinde kuvvetli bir basınç uygulanması lazımdır ki bu basınç uygulamasını vidanjör araçları yapabilmektedir.